Το σχολείο μας προτείνει...

Σύνδεση

Τον τελευταίο καιρό με όλα όσα έρχονται στο φως της δημοσιότητας η εμπιστοσύνη μας στις δομές δοκιμάζεται... Παρ' όλα αυτά γι' ακόμα μια φορά το "Χαμόγελο του Παιδιού" εν όψη των Χριστουγέννων και με τη σύμφωνη γνώμη του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, ζητά τη συμβολή όλων μας στη συγκέντρωση ειδών πρώτης ανάγκης, γι' ακόμα μια χρονιά η συμβολή όλων μας είναι σημαντική.

Παρακάτω θα βρείτε τα τρόφιμα και τα είδη πρώτης ανάγκης, που συγκεντρώνουμε καθώς και τα 16 σημεία πανελλαδικά που παραλαμβάνονται τα προϊόντα:

● Τυποποιημένα τσουρέκια, κουλουράκια
● Γάλα εβαπορέ
● Λάδι
● Ρύζι
● Όσπρια
● Ζυμαρικά
● Αλεύρι
● Σάλτσα τομάτας
● Είδη πρωινού (κακάο, μπισκότα, κρουασάν, δημητριακά, φρυγανιές, μέλι, μαρμελάδα, μερέντα, ατομικοί χυμοί)
● Βρεφικές κρέμες
● Βρεφικό γάλα Νο 1 και Νο 2