Το σχολείο μας προτείνει...

Σύνδεση

"Νοεμβρίου",
2019
"Νοεμβρίου" 2019
"Δε "Τρ "Τε "Πέ "Πα "Σά "Κυ
28 29 30 31 1 "Friday, 1 November 2019" 2 "Saturday, 2 November 2019" 3 "Sunday, 3 November 2019"
4 "Monday, 4 November 2019" 5 "Tuesday, 5 November 2019" 6 "Wednesday, 6 November 2019" 7 "Thursday, 7 November 2019" 8 "Friday, 8 November 2019" 9 "Saturday, 9 November 2019" 10 "Sunday, 10 November 2019"
11 "Monday, 11 November 2019" 12 "Tuesday, 12 November 2019" 13 "Wednesday, 13 November 2019" 14 "Thursday, 14 November 2019" 15 "Friday, 15 November 2019" 16 "Saturday, 16 November 2019" 17 "Sunday, 17 November 2019"
18 "Monday, 18 November 2019" 19 "Tuesday, 19 November 2019" 20 "Wednesday, 20 November 2019" 21 "Thursday, 21 November 2019" 22 "Friday, 22 November 2019" 23 "Saturday, 23 November 2019" 24 "Sunday, 24 November 2019"
25 "Monday, 25 November 2019" 26 "Tuesday, 26 November 2019" 27 "Wednesday, 27 November 2019" 28 "Thursday, 28 November 2019" 29 "Friday, 29 November 2019" 30 "Saturday, 30 November 2019" 1

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

"Να προβληθούν γεγονότα απο όλες τις κατηγορίες"


Σχολικό Ημερολόγιο

"Ιανουαρίου" 2020
"Δ" "Τρ" "Τε" "Πε" "Πα" "Σ" "Κ"
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Μετεωρολογικός Σταθμός Σχολείου

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 120 επισκέπτες και κανένα μέλος