Το σχολείο μας προτείνει...

Σύνδεση

"Ιανουαρίου",
2020
"Ιανουαρίου" 2020
"Δε "Τρ "Τε "Πέ "Πα "Σά "Κυ
30 31 1 "Wednesday, 1 January 2020" 2 "Thursday, 2 January 2020" 3 "Friday, 3 January 2020" 4 "Saturday, 4 January 2020" 5 "Sunday, 5 January 2020"
6 "Monday, 6 January 2020" 7 "Tuesday, 7 January 2020" 8 "Wednesday, 8 January 2020" 9 "Thursday, 9 January 2020" 10 "Friday, 10 January 2020" 11 "Saturday, 11 January 2020" 12 "Sunday, 12 January 2020"
13 "Monday, 13 January 2020" 14 "Tuesday, 14 January 2020" 15 "Wednesday, 15 January 2020" 16 "Thursday, 16 January 2020" 17 "Friday, 17 January 2020" 18 "Saturday, 18 January 2020" 19 "Sunday, 19 January 2020"
20 "Monday, 20 January 2020" 21 "Tuesday, 21 January 2020" 22 "Wednesday, 22 January 2020" 23 "Thursday, 23 January 2020" 24 "Friday, 24 January 2020" 25 "Saturday, 25 January 2020" 26 "Sunday, 26 January 2020"
27 "Monday, 27 January 2020" 28 "Tuesday, 28 January 2020" 29 "Wednesday, 29 January 2020" 30 "Thursday, 30 January 2020" 31 "Friday, 31 January 2020" 1 2

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

"Να προβληθούν γεγονότα απο όλες τις κατηγορίες"


Σχολικό Ημερολόγιο

"Απριλίου" 2020
"Δ" "Τρ" "Τε" "Πε" "Πα" "Σ" "Κ"
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Μετεωρολογικός Σταθμός Σχολείου

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 70 επισκέπτες και κανένα μέλος