Το σχολείο μας προτείνει...

Σύνδεση

"Νοεμβρίου",
2020
"Νοεμβρίου" 2020
"Δε "Τρ "Τε "Πέ "Πα "Σά "Κυ
26 27 28 29 30 31 1 "Sunday, 1 November 2020"
2 "Monday, 2 November 2020" 3 "Tuesday, 3 November 2020" 4 "Wednesday, 4 November 2020" 5 "Thursday, 5 November 2020" 6 "Friday, 6 November 2020" 7 "Saturday, 7 November 2020" 8 "Sunday, 8 November 2020"
9 "Monday, 9 November 2020" 10 "Tuesday, 10 November 2020" 11 "Wednesday, 11 November 2020" 12 "Thursday, 12 November 2020" 13 "Friday, 13 November 2020" 14 "Saturday, 14 November 2020" 15 "Sunday, 15 November 2020"
16 "Monday, 16 November 2020" 17 "Tuesday, 17 November 2020" 18 "Wednesday, 18 November 2020" 19 "Thursday, 19 November 2020" 20 "Friday, 20 November 2020" 21 "Saturday, 21 November 2020" 22 "Sunday, 22 November 2020"
23 "Monday, 23 November 2020" 24 "Tuesday, 24 November 2020" 25 "Wednesday, 25 November 2020" 26 "Thursday, 26 November 2020" 27 "Friday, 27 November 2020" 28 "Saturday, 28 November 2020" 29 "Sunday, 29 November 2020"
30 "Monday, 30 November 2020" 1 2 3 4 5 6

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

"Να προβληθούν γεγονότα απο όλες τις κατηγορίες"


Σχολικό Ημερολόγιο

"Ιανουαρίου" 2021
"Δ" "Τρ" "Τε" "Πε" "Πα" "Σ" "Κ"
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Μετεωρολογικός Σταθμός Σχολείου

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 96 επισκέπτες και κανένα μέλος